AQUA FORTE Speciál - zkušenosti uživatelů

AQUA FORTE Speciál

Moje žena je více koncentrovaná, zpátky se jí vrátila radost z práce na detailech, více energie. Já mám zcela jednoznačné projevy: Při dvoudením až třídením průjmu :-) jsem jedl jen dva rohlíky, trochu borůvek, pil VODU. Hodně jsem pracoval, druhý den jsme byli na tréninku ninjutsu (namáhávé bojové umění na tělo a hlavně na koncentraci, je to o detailech a tehdy jsem jedl jen dva rohlíky a pil VODU. Další den tři rohlíky trochu buchty a 7 hodinová manuální práce skládání dřeva. Jednoznačně bez VODY bych takto pracovat  nemohl a ve všem jsem byl více koncentrovaný (jednoznačný pocit - žádné asi) při tréninku jsem jednoznačně cítil větší koncentraci a to jsem skoro nejed. Když mám půst tak se hůř koncentruji. VODA je opravdu super.

Tomáš A.

Po dvaceti letech, kdy jsem naposledy jezdil na kole jsem se rozhodl, že začnu opět jezdit. Koupil jsem si kolo a po zkušebních dvaceti kilometrech jsem si hned vyzkoušel závod okolo Bezdězu. Trasa měla 50 kilometrů. Před a během závodu jsem vypil celou lahev vody Aqua Forte Speciál. Když jsem dojel do cíle, uvědomil jsem si, že bych mohl jet ještě dalších 30km. Stala se totiž jedna zajímavá věc. Zcela přesně si pamatuju kolik energie jsem měl před závodem a po závodě v cíli. Stejně. Stejné množství, nic mi nechybělo. To mě překvapilo, i když už nějaké zkušenosti s pitím vody mám. Díky vodě jsem po závodě měl ještě množství energie, díky kterému bych mohl jet dalších 30 a možná více kilometrů.
Josef CH. 41let - Praha
 
Mám dlouhodobě unavený organismus z důvodu vysokého pracovního nasazení. Po ranním probuzení jsem vypila 2-3dcl vody. Během několika minut se dostavil osvěžující účinek projevující se vnitřním elánem, dobrou náladou a chutí do života.
Věra K. Praha
 
Bodnutí hmyzu na vnitřní straně bicepsu.Červený flek o velikosti přibl. 8cm, uprostřed plastický flíček světlejší barvy o průměru 1cm, bolestivost a svědění celého místa. Po přiložení obkladu a následném sejmutí po přibl. 30-i minutách postižené místo zcela bez svědění, taktéž zcela bez bolesti. Došlo i k podstatnému zmešení otoku.
Dita M. 28 let - Praha
 
Měsíc mě velmi bolel prostřední prst levé ruky. Prst byl stále oteklý, nemohla jsem jej ani ohnout. Při ohnutí prstu pomocí vnější síly se projevila bolest jako když prstem pronikne hřebík. Také pouze při samotném dotyku mě prst velmi bolel. Používání mastí přes noc a často i přes den mi nepomohlo. Udělala jsem si zábal bioaktivované vody SAB na prst a po třiceti minutách jsem zjistila neuvěřitelnou věc: při dotyku mě prst vůbec nebolel. Žádnou bolest jsem necítila ani při ohýbání prstu. Dokonce mi nateklý prst výrazně splaskl. Nevím co si o tom mám myslet...., jak je to možné.....
Jitka Ch. 69 let - Praha
 
Chronická poúrazová bolest kotníku a zápěstí. Po přiložení mokrého obkladu na kotník i zápěstí došlo během několika minut takřka k úplnému odeznění dlouhotrvajících bolestí.
Jan Ch. 44 let - Praha
 
Účinky AFS vnímám hlavně ráno, když si po probuzení dám 2dcl, tak se rychle dostanu z ospalosti a jsem hned schopen lépe fungovat např. řídit automobil. 
Petr H. Chcebuz
 
Voda AFS mi značně pomohla s menstruačními bolestmi. Zlepšil se mi spánek, přibyla spousta energie.
Adéla P. Praha
 
Užívání vody AFS mělo na mě pozitivní účinek. Zvýšila se mi energie. Chronický problém s koleny se podstatně zlepšil. Pleť v obličeji omládla. 
Emil H. Praha
 
Pil jsem vodu pravidelně během dne. Večer jsem pracoval a cítil se opravdu odpočinutý, svěží a plný energie, což v poslední době nebyl rozhodně standartní stav. Manželku moje rozpoložení překvapilo a na základě toho jsem začal přemýšlet jestli můj stav nemůže souviset opravdu s bioaktivovanou vodou. Zpětně nedokáži říct co bylo příčinou mého stavu. Jestli pravidelný pitný režim, který rozhodně běžně striktně nedodržuji nebo dostatek spánku v předchozím dni, nebo opravdu bioaktivovaná voda.
Dušan K. Praha
 
Trpím na bolesti kloubů, zvláště pak na zápěstí pravé ruky. Po používání několika mastí se mě nepodařilo tuto bolest zastavit. Při prvním použití obkladové vody, kdy jsem si dala obklad na zápěstí, se bolest během tří minut ztratila. Po čtyřech dnech obkladů z bioktivované vody SAB se mi podařilo tuto bolest na dlouhou dobu zcela zastavit.
Při užívání vody pro pití u mě došlo k okamžitému nárůstu energie, který se projevoval přebuzením organizmu, což trvalo až do pozdních nočních hodin. 
Jana Ch. 67let - Praha
 
Konzumaci těchto vod bych doporučil všem vrcholovým i aktivním sportovcům, všem s náročnějším jak fyzickým tak psychickým zaměstnáním. Zároveň věřím, že jejich účinek může být individuální a na každého působit jinak. U mě jsem zaznamenal výrazné změny zejména v posílení imunitního systému a lepší fyzické kondici.
Martin Pejsar – vrcholový triatlon
 
Po první skleničce jsem nic necítil a když jsem se po dvou hodinách znovu napil, tak mě začalo bolet pravé koleno, které mě v té době zlobilo a ta bolest jakoby prošla skrze koleno ven. Dost to při tom bolelo. Od té doby mám s tím kolenem a je tonak rok a půl. Ze začátku užívání vody AFS, když jsem pil v odpoledních nebo večerních hodinách, tak jsem nemohl usnout, protože moje mysl nebyla unavená, a když jsem se chtěl vyspat, musel jsem vodu pít pouze ráno, nebo dopoledne. Po nějaké době užívání cca. 2 měsíce už jsem vodu mohl pít i před spaním a bez problémů jsem usnul. Po zhruba půl roce už jsem ani necítil potřebu vodu pít a neměl jsem nedostatek energie, či nějaké abstinenční příznaky. Dnes , po roce a půl si vypiju 5 litrů vody, když na ni dostanu chuť. Jinak vodu již pravidelně neužívám. 
Mojí babičce je 86 let a chtěl jsem aby si vody vyzkoušela, protože má spoustu drobných problémů. Babička vypila cca. 10 litrů a vzhledem k její šetřivosti ji dále nechtěla pít. Asi po roce měla nateklou nohu a říkala mi, že si na ni dává obklady ze studené vody, tak jsem jí dal láhev obkladové vody SAB a babička mi napříště říkala, že jí noha splaskla a že jí to pomohlo a také jí ustoupili křečové žíly a od té doby ji ráda používá a doporučuje sousedkám a dnes je ráda, když jí přinesu i vodu AFSS a nemusí již užívat vodu SAB, protože se jí po pití vody AFS zmírnily potíže s křečovýma žílami – nejsou tak vystouplé. 
Moje babička se jmenuje Ludmila a je z Rakovníka.
Paní Jindřiška si ode mne vzala 1,5 litru AFS a byla zvědavá, jaké bude mít účinky. Za hodinu a půl mi volala, že jí nemůže přestat pít jak jí chutná a přišla si pro pětilitrové balení. 
Po té, co jsem si ověřil účinky bioaktivovaných vod AFS, je distribuuji do svého blízkého okolí.
Vašek 29 let, Kladno
 
Vážený pane Hlinko,
Srdečně Vám děkuji za Vaši vodu. Je výborná a díky ní udržuji alespoň nějaký pitný režim. Setkala jsem se s Vámi na přednášce u paní Heřmanové, máme také zabudovaný váš přístroj EKOplus24, a možná, že si mě pamatujete, protože já jsem ta osoba, která téměř vůbec nepije. S tím zřejmě souvisí i bolesti v mých kolenou a též další zdravotní potíže, ale představte si, že když mám Vaši vodu jsem schopna ji popíjet neustále celý den po troškách. První skleničku si dám hned po ránu a jsem úplně fit! Jsem hodně aktivní - peču cukroví lidem, chodím s novinami a díky této vodě tento kolotoč zvládám. Pokud vodu mám, stále ji piji, pokud Vaši vodu nemám (jako např. nyní), vůbec se nepřinutím pít. Hrozně mi chybí, jsem celá dolámaná a funím do kopců, už se těším na další dodávku!
Děkuji
Zdeňka H. důchodkyně, Luleč
 
Jsem spokojená s konzumací Vámi upravené bioaktivní vody, která mi dodává potřebnou energii. Mám za sebou již 6 operací, včetně operace srdce (umělá chlopeň) a můj organismus již nefunguje tak jako dřív. Jsem snadno unavená, musím více odpočívat. Vaše voda mi umožňuje prožít den bez větší únavy a splnit úkoly, které jsem si dala. 
Děkuji Vám za tuto možnost.
Marie B. invalidní důchodkyně, Brno
 
Po pití bioaktivní vody jsem se necítila tak vyčerpaně a unaveně jako dříve. Žádné jiné zdravotní problémy jsem sice dříve neměla, ale po noční službě jsem nevydržela běžné denní zatížení. Při konzumaci této vody však zvládám mnohem snadněji běžné aktivity.
Eliška T. Vyškov
 
Voda BIAV mi hlavně pomohla jako regenerace po těžké práci v lese a dodala mi novou energii. Velmi mi pomohla při vředové chorobě dvanácterníku.
Václav M. Luleč
 
Když piju vodu AQUA FORTE , tak cítím , že se mi zvyšuje energie a zároveň se mi většinou zlepšují i emoce. Jednou jsem si při výměně naftového filtru v autě spálil vnitřní část předloktí levé ruky o rozpálený motor auta. Spálené místo mělo kulatý tvar o průměru asi 4cm a bylo kupodivu velmi rychle hnědé. Po přiložení vaty namočené v SAB na spálené místo došlo během pěti minut ke zmenšení spáleného místa na pouze 1 cm. Změnila se i barva z hnědé na červenou a spálené místo přestalo na dotek bolet. Byla to hodně neobvyklá událost. 
Josef Ch. Praha
 
Voda BIAV mi dodává pocit osvěžení a příliv energie.
Ivana M. Luleč
 
V letošním roce jsem měla štěstí, že mi byla nabídnuta Vaše voda od mé kamarádky z Lulče. Voda mi velice chutná a všimla jsem si, že po vypití nebývám tolik unavená, cítím se vitálnější, zdravější. Věřím, že i do budoucna bude tato voda k sehnání a doporučuji vodu všem mým známým.
Věra M. Vyškov
 
Dodávaná voda je velice dobrá - chuťově. Zdá se mi, že snižuje únavu a zlepšuje náladu.
Ilona V. Luleč
 
Pomohla mi při bolestech na prsou při chůzi do kopce. A zmírnil se mi tlak v nohou.
Marie B. Luleč
 
Jsem řidič z povolání. Tuto vodu si beru na cesty. Jezdím převážně do zahraničí, takže za volantem trávím nepřetržitě několik hodin a to i v noci. Pitím této vody se u mně částečně odbourává únava a cítím se za volantem lépe. Bio vodu jsem začal vozit i mé mamince, která má 75 let a pozoruji na ní, že je o poznání svěžejší a nestěžuje si tolik na své zdravotní potíže. (paní V., důchodkyně, Ivanovice na Hané)
Pavel V. Vyškov
 
Před používáním vody BIAV jsem bývala často unavená, častěji mne bolela hlava. Po požití několika lahví léčebné vody se moje bolesti hlavy ztratily, necítila jsem se tak unavená.
Lenka Ch. Luleč
 
Voda mi dává pocit svěžesti, nepadá na mě únava na cestách autem (jako podnikatelka hodně cestuji), často jsem mívala problémy s únavou za volantem, nyní nemám. Někdy jen velmi málo spím (2-3 hodiny), po požití této vody nejsem vůbec unavená.
Světlana O. Brno, Lesná
 
Často jsem mívala pocit únavy, hlavně po příchodu z práce, která mě dost vyčerpávala. Díky této vodě jsem daleko čerstvější, mám spoustu energie a elánu, zastanu doma mnohem více práce. Úprava metabolismu.
Ingrid K. Vyškov
 
Dostala se mi do rukou Vaše bioaktivní voda prostřednictvím Katky a Zdeňka. Jsem již v důchodovém věku, ale stále pracuji a mám pocit, že tento celodenní zápřah zvládám také díky této vodě. Rozhodně se mi v období pití této vody upravuje metabolismus - vyprazdňování, ale také zlepšuje nálada a odpadává únava.
Zdeněk H. Brno
 
Spolu s manželem popíjíme Vaši bioaktivní vodu, především při pobytu v Lulči u H. ml., ale občas si vodu bereme i do Brna. I když jsem hodně aktivní, únava se také občas hlásí, zvláště v podvečer, kdy již mnoho práce díky únavě nezastanu. Po pití Vaší vody jsem daleko čilejší, aktivnější, lépe chodím na WC a voda je i velice chutná. Samozřejmě, že se objevují potíže příslušející mému věku, a mám pocit, že i tyto potíže jsou při pití BIAV o dost menší.
Olga H. Brno
 
Vliv pití bioaktivní vody na mou osobu:
- méně únavy
- větší aktivita
- úprava metabolismu
- odstranění bolesti v oblasti ledvin
- snížení frekvence častých migrénových stavů
Kateřina H. Luleč
 
Vliv pití bioaktivní vody na mou osobu:
- podobné pocity jako manželka Katka, viz.výše
- jsem zvyklý pít mnoho tekutin přes den, když není voda, nahrazuji ji pivem (samozřejmě ne v takovém množství), ale není to asi ideální řešení.
- rozhodně zastanu více práce
- více optimismu
- zkrátka nám všem chutná i dětem (Petr 10 let, Vendulka 6 let)
- děti tuto vodu milují, pijí ji v jakoukoliv dobu, tzn. i po ránu místo čaje (tedy občas)
- velice pozitivní zjištění - děti nemají potřebu tuto vodu sladit 
ing.Zdeněk H. Luleč
 
BIAV voda je skvělá!
účinky na mou osobu:
- daleko méně depresivních stavů (mám spoustu rodinných problémů a díky této vodě mám více elánu, optimismu, a snadněji své problémy zvládám)
- těším se na ni jako na "drogu"
- více úsměvu, jsem aktivnější doma i v práci
- úprava metabolismu
- voda je chutná, není třeba pít slazené vody, velice jsem si na ni zvykla.
Marie L. Vyškov
 
BIAV - působí skutečně příznivě, zvláště při únavě, dokáže člověka vzpamatovat. Obvykle jsem vypila 1 sklenici po příchodu z práce. Záporné působení jsem nepozorovala. Vodu piji asi 3 měsíce, ale nepravidelně, protože ne vždy je pro mne dostupná. I tak díky za ni.
Věra H. Opava
 
Před časem jsem dostala k použití bioaktivní vodu. Bylo to v situaci, kdy jsem byla fyzicky i psychicky poměrně dost vyčerpaná, snad v důsledku silné cukrovky. Předesílám, že jsem velmi konzervativní, a že se bráním uvěřit i ověřeným tvrzením o různých "zázračných" prostředcích. 1,5 dcl biovody jsem poprvé vypila aniž bych vlastně o jejích účincích něco věděla. Během cca 1 hodiny jsem si uvědomila, že jsem psychicky natolik aktivní, jako bych vypila dobrou, silnou černou kávu a vydrželo mi to ten den min. 6 hodin. Od toho dne pak jsem téměř 4 týdny pila biovodu denně, 2-4 dcl, vždy dopoledne, nejpozději do 14 hodin. Zmizela ubíjející únava, z toho pramenící deprimující pocity. Zaznamenala jsem i fyzické zlepšení, to je ne už tak výrazné bolesti kloubů, i když toto je možno přičíst i ustálení počasí v té době, nevím, nedovedu posoudit. V současné době jsem začala biovodu používat po cca 7 týdenní pauze. A opět - hned první sklenička měla stejný účinek, jak jsem už popsala. Doporučila jsem biovodu i lidem ve svém nejbližším okolí a vím, i oni mají stejné zkušenosti, možná ne tak výrazné /jsou mladší/. Nechci však hovořit za druhé, moje poznání je pro mne dostatečně přesvědčivé. Věřím už síle bioenergie, nebo snad vesmírné???
Mgr. Marie P. Ostrava
 
Vodu od paní H. z Lulče jsme obě používaly koncem října od 25.10.1996 do 30.11.1996. Voda nám i našim rodinám velmi chutnala, byla vidět její kvalita, takže po vodě se u nás jenom zaprášilo. Paní B. byla v tu dobu zrovna nachlazená a měla oslabený organismus a cítila po vodě, že energie se ji znovu vrátila díky používání vody. Výrobu můžeme, proto jedině doporučit!
Jana V. Prostějov
 
V prosinci 3. a 10. jsem absolvoval vaše dvě poslední přednášky v Kulturním domě v Michálkovicích. O cyklu přednášek jsem se dozvěděl pozdě. Obě přednášky byly velmi zajímavé, také mnoho z písemných materiálů z předchozích přednášek jsem si zakoupil. Při poslední přednášce jsem si odnesl domů také aktivovanou vodu. Chci vám k aktivované vodě napsat, jaké jsem měl s ní zkušenosti. Vodu jsem pil ráno, vždy druhý den, v množství asi 1,5 až 2 dl. Skutečně jsem byl velmi aktivní, myslím duševně, ale zřejmě i fyzicky, protože jsem byl schopen během dne zvládnout podstatně více pochůzek. V jednom případě jsem vypil dávku asi v 16 hod. Pak jsem pracoval u počítače asi do 24 hod., velmi čilý, spát jsem šel protože "už bych měl jít spát", ne proto, že bych byl unaven. To ještě nebylo vše. Spal jsem asi 3 hod., probudil jsem se a už jsem nemohl usnout, byl jsem čilý. Věděl jsem, že budu během dne unaven, večer jsem šel dříve spát, abych "dohnal" počet hodin.
Voda působila na mne hodně aktivně. Já vypiji za den max. 3 kávy, ale také nemusím vypít žádnou. Pokud vypiji kávu po 18 hod., tak mohu jít spát až ve 2 hod ráno. Aktivní voda však nevydržela dlouho. Při vánočním úklidu dcera nechtě, nevěděla, co to je, vodu z láhve vylila. Málo jsem si ji hlídal. Žádám vás o zprávu, zda je možné nějakým způsobem aktivovanou vodu získat, ale také budete-li pořádat další přednášky z tohoto oboru.
Vladimír V. Ostrava
 
Vodu BIAV piji od prosince 1995. Byla jsem ve velkém stresu, vypila jsem několik dcl  vody za sebou a za chvíli jsem pociťovala úlevu jak ze mně všechno padá pryč, stres, únava, vyčerpání a strach. Voda  mi dala sílu se znovu dostat do normálních zaběhaných životních kolejí. Zvládala jsem lépe problémy, které mě provázely. Ustoupily hodně bolesti hlavy, které mě velice často pronásledovaly. Zmírnily se mi bolesti kloubů. Voda také blahodárně působí na zažívací ústrojí, při nevolnosti žaludku atd. Manžel má vysoký krevní tlak, léčí se. V prosinci 1995 začal mít problémy, došlo ke kolice. Užívá předepsané prášky a pravidelně pije vodu od prosince 1995, se stejnými účinky jako jsou u mne. Pijeme vodu v množství cca 0,5l denně. Nedovedeme si představit že bychom s pitím vody BIAV měli přestat.
Karel G. Ostrava
 
Když piju vodu AQUA FORTE 6. generace, tak cítím že mám víc energie.
Ludmila E. Praha