Bioenergetika živých bytostí pozemských

Obrázek uživatele admin

výzkum -  využití -  souvislosti -  vývoj nových technologií 

Ano, čtete správně - pozemských. Věříme totiž, že nepatříte k těm idealistům a "racionálně" orientovaným bláhovcům, kteří si myslí, že člověk je vrcholem všeho snažení v našem Vesmíru ...; a protože těch živoucích entit je zcela jistě i jinde ve vesmíru určitě dost, tak proto Bioenergetika bytostí pozemských. O těch mimozemských toho zas tak moc nevíme, spíše se dá říci, že vůbec nic. Vždyť lidstvo se svými lety a výzkumy ve vesmíru teprve vydalo první výkřik do prostoru, tak jako novorozenec při narození. Věříme, že už jste se setkali s pojmy jako aura, čakry, akupunkturní body a meridiány, astrální tělo nebo biopole. Rovněž tak se určitě už mnozí z vás dostali do osobního kontaktu s fenoménem jenž tyto uvedené pojmy vyjadřují. 
 
                                                                           
 
Kirilianova elektrofotografie je speciální fotografická technika, kdy se objekt fotografuje ve vysokofrekvenčním  elektrickém poli stejnosměrného charakteru o vysokém napětí. Třeba od lidské ruky či rostliny je vidět sršící barevný elektrický výboj způsobující koronu kolem daného objektu. Není to sice přímá fotografie aury, ale vypovídá o tom, že tam aura (biopole) je přítomná. Existuje i několik přístrojů, které si činí nárok na to, že jsou schopny fotit či měřit auru, ale prozatím jde většinou o úplně něco jiného, co s aurou nemá nic společného.V současné době nejlepším "přístrojem" na vidění a zhodnocení  aury  je člověk - senzibil . Na toto téma se již hodně napsalo a stále se vedou diskuse na nejrůznější úrovni. Už několik let  existují týmy, které již v této oblasti dosti pokročily a jsou určité indicie napovídající o tom, že bude-li "shůry dáno" a budou splněny určité podmínky, tak se otevřou další "dveře" a nové informace umožní konstrukce i  takových přístrojů, pomoci kterých uvidí pak každý člověk  auru tak, jak to vnímají oči dobrého jasnovidce. To znamená auru skutečnou s doslova obrovskou informační hodnotou.
 
Mnozí z Vás byli určitě přítomni bioenergetickému léčebnému zásahu člověkem, kdy se jako by zázrakem ztratily bolesti, či příznivě upravil chorobný stav těla, ale i psychiky a to pomocí jen holých rukou a bez doteku. To je jen velmi hubená ukázka možností, které nám skýtá Bioenergetika.
 
Aura nejen člověka, ale i celé fauny a flóry je kombinovaný několikavrstvý energoinformační systém.Vypovídá o dané bytosti téměř vše.Tím opravdu myslíme vše! V tom krásném, ale i hrozném slova smyslu. Na úrovni těchto energií jsme celoplanetárně spojeni a vzdálenosti nejsou žádnou překážkou a aby toho nebylo málo, totéž platí i pro čas. Což znamená, že informace jsou přenášeny ihned, dokonce rychleji, než je rychlost světla.
 
K přenosu energií a úpravě biopotenciálů dochází u dnes již notoricky známé akupunktury,  akupresury, či reflexních terapiích. Tyto úkony se samozřejmě provádí přímo na těle pacienta. Možná některé z Vás udiví, že úpravy potenciálů v akupunkturních drahách, ale i jinde  lze provést též na dálku.
 
Bioenergoinformační systém člověka lze významným způsobem ovlivňovat i pomocí tzv. aktivních tvarových zářičů. Jedním ze základních zástupců tvarových zářičů je ANKH , nebo-li nilský (egyptský) kříž, taktéž nazývaný žezlo bohů.
                                                                                                          

Též to jde i jinak. Například do biopolí člověka můžeme aktivně zasahovat pomocí kumulovaných energetických polí s extrémně silným potenciálem. Tato mohou být tvořena ještě jinými typy aktivních tvarových zářičů jako jsou zařízení na eliminaci Geopatogenních zón EKOplus.
 
V poslední době jsme tyto možnosti rozšířili o pití energeticky upravované vody AQUA FORTE Speciál.
Nakonec malou chuťovku pro znalce. Ví - li se jak, dá se velmi efektivně do těchto biopolí zasahovat pomocí speciálních "na míru šitých" energetických polí vytvořených vhodně ustavenými přírodními kameny. Výzkum v posledně uvedených oblastech a nejen v nich,  pokračuje pořád dál, takže se máme společně na co těšit.
 
Nevyhrazujeme si žádné absolutní právo na to, že tento náš názor na daný problém, věc, či událost musí být jediný správný. Vše vychází ze stupně poznání a praktických zkušeností, které nejen rostou, ale také se kvalitativně mění a my věříme, že k lepšímu. Protože vývoj - ten bude pokračovat pořád dál... Ovšem, máte - li na věc jiný názor, nebo zastáváte - li diametrálně odlišné stanovisko, či víte - li o dané problematice mnohem více a chcete se s námi o to podělit, dejte nám o tom v každém případě vědět.